Sırala
Görünüm:
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Pixel Led Nedir?

Pixel ledler 30mm pixel led, 12mm pixel led ve pixel şerit led olarak ayrılmaktadır. Farklı ölçülerde ve çiplerde pixel ledler vardır. Pixel ledler tamamı renkli ve adreslenebilir çipleri olan ledlerdir. Her bir led veya led grubu bilgisayar ya da farklı kontrol cihazları üzerinden kontrol edilmektedir. Pixel ledler, standart rgb şerit ledlerden ışık ve kontrol açısından oldukça farklıdır.

Pixel led nerelerde kullanılır?

Pixel ledler istediğiniz alanda kullanıma müsaittir. Mekan aydınlatması, bina dışı aydınlatma, bina animasyonu, rgb animasyonlar, led ekran gibi bir çok alanda pixel şerit led tercih edilmektedir. DJ kabini ya da club duvar animasyonu yapılabilir. 

Renkli dans alanları ve tavan aydınlatmada da pixel şerit led veya pixel led kullanılabilir.

Pixel Led Çipleri Nelerdir?

Pixel ledler ws2811, ws2812, ucs1903, sk1088 gibi birçok çipe sahip olabilir. En çok kullanılan çip ise ws2811 ledlerdir. Bu çipler 3 led grubunu 12V ile kontrol etmemizi sağlar. Bazı çipler 5V desteklidir ve bu sayede daha çok işçilik gerektirebilir.

Pixel led Kontrol Cihazları Nelerdir?

Pixel ledleri t1000s gibi bilgisayar kontrol cihazı ile kontrol edebiliriz. RGB Şerit Led Telefon Kontrol Cihazları ise sp110e, sp105e, sp107e, sp108e, sp611e, sp601e, sp501e gibi çeşitli kontrol cihazları vardır.

Telefon kontrol cihazlarında ekolayzır animasyon özelliğine sahip sp107e eğlence mekanları aydınlatmasında farklı yeri vardır.

Bulut lambader yada bulut led için sp611e kullanabilirsiniz.

Magic Led Nedir?

Pixel ledler hayal gücünüze bağlı olarak istediğiniz ortamda kullanabileceğiniz full RGB ışıklardır. Ampüllerde piksel led kullanıldığı gibi duvar aydınlatmalarda, mekan ışıklandırmalarında da pixeller kullanılabilir.

Magic Led Pixel Özellikleri

Piksel ledlerimiz 12mm ve 30mmden oluşan RGB kullanılan ledlerdir. Dilediğiniz her alanda, mekanda kullanılmaktadır. Otellerde, Oyun merkezlerinde, Ön cephe tabelalarında piksel led tabela kullanabilirsiniz.

Tabelanızın yapım aşamasında alükobant malzeme delinerek ve oyularak içerisine ledlerin yerleştirilmesi sağlanır.

Piksel led tabela nasıl yapılır diyorsanız bu videomuzu izleyebilirsiniz.

Kullanım alanı

Aklınıza gelebilecek ve RGB Animasyonun yakışacağını düşündüğünüz ortamlarda bu yeni nesil led ürününü kullanabilirsiniz. İsteğinize göre şerit led, ya da 12mm ve 30mm olarak farklı seçenekleri bulunmaktadır.

Pixel Led Ürünlerimiz

Aşağıdaki skalada satmış olduğumuz ürünlerimizi görebilirsiniz. Pixel ile ilgili ürünlerde kontrol kartı olmadan ledlerimiz çalışmamaktadır. Animasyonunu kontrol kartları sağladığı için bir adet bulunması şarttır. Ledlerimizin trafosu 5v ve ya 12v olarak seçeceğiniz lede göre değişiklik göstermektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.