PowerLED Programı İndir PowerLED V2.88
POWERLED PROGRAMI İNDİR, KAYAN YAZI PROGRAMI, POWERLED V28.88.5 DOWNLOAD
POWERLED programı ile kayan yazınızı kontrol edebilirsiniz. Powerled programı windows bilgisayarınızda çalışmaktadır. Ayrıca Wifi Kontrol Cihazınız varsa telefonunuza da powerled programı indirebilirsiniz.

Led tabelalarda Kayan yazınız için kullanılan PowerLED Programını indirmek için buradaki linke tıklayabilirsiniz.
POWERLED v2.88.5 İNDİRMEK İÇİN TIKLA

POWERLED HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER:

  • KAYAN YAZI PROGRAMININ ŞİFRESİ 168'DİR
  • KONTROL KARTLARINDAN TF SERİSİ OLAN KAYAN YAZI KONTROL KARTLARINI DESTEKLEMEKTEDİR.
  • 2 SIRA OLANLAR TF-S SERİSİ KONTROL KARTI KULLANABİLİR
  • 4 SIRA OLANLAR TF-A SERİSİ KONTROL KARTI KULLANABİLİR
  • 6 SIRA OLANLAR TF-M VEYA C SERİSİ KONTROL KARTI KULLANABİLİR
  • Kayan Yazı tabelanızın program girişi ethernet (network’e bağlı) girişli model ve yüksekliği 64cm veya daha kısa ise TF-MN

Powerled Programı Desteklenen Kontrol Kartları :

TF Serisi kontrol kartlarda artık TF-AU yerine TF-A5U ya da TF-A6U kontrol kartı, TF-SU ve TF-S3U yerine de TF-S5U kontrol kartları kullanılmaktadır, eğer tabelanızı yakın zamanda (2014-2015 yılları) satın aldıysanız ve kontrol kartınızın modelini bilmiyorsanız TF-A5U (4 Kanal, 64cm yüksekliğer kadar) ve TF-S5U (2 Kanal, 32 Cm Yüksekliğe kadar) kart modellerini seçin.
2016 yılında gelen güncelleme: en sık kullanılan 2 kanallı kontrol kartlarının modeli TF-S6U, 4 kanallı kartların modeli ise TF-A6U olarak revize edildi, Kayan yazı programının ayarlarında doğru kart modeli seçtiğinizden emin olunuz.

Led tabela kayan yazı programı ücretsizdir.

Led tabela programı içerisinde yazı, gif, tarih saat, sıcaklık, ve farklı animasyonların bulunduğu bir programdır. kayan yazınız için full kontrol sağlar

Telefonla kayan yazınızı yönetebilirsiniz. Wi-Fi’li Kontrol Kartları ile Kayan yazınızı kayan yazı Telefon Programı ile istediğiniz zaman telefonunuzla yazı değiştirebilir, ayarlarını gözden geçirebilirsiniz.

Program İndirme

Telefonunuza pover led programını indirmek için AppStore ve ya Google Play Store programını açarak POWERLED yazmanız gerekmektedir. İnen programda tekrar kontrol kartı ayarı gibi ayarlarınızı yapmalısınız.

Google’a powerled indir yazdığınızda çıkan sayfamızdan kayan yazı programı indir e bilirsiniz.

Powerled Programınız yanlış kullanım sonucu kayan yazınız ekranına hata kodu gelebilir. Merak etmeyin, hata kodunun anlamına göre ayarları düzenleyip tekrar deneyebilirsiniz. hata kodu listesini sizin için bu yazımızda paylaştık . PowerLED Hata Kodlarını Görmek için Tıklayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.